منوی اصلی
بازاریابی اینترنتی
 • smsbaz smsbazi دوشنبه 11 شهریور 1398 03:32 ب.ظ نظرات ()

  بیشتر مردم معنی واقعی تعهد را نمی دانند وقتی که شما پایین یک کوه غول پیکر ایستاده اید

  و به او نگاه می کنید و می گوییم که وای نمیدونم میتونم یا نه؟

  نمی دونم که می خوام یا نه به اون یک فکر معمولی مردم شک میکنن تو اون شرایط

  ولی واقعیت اینه که تا تو قدم برنداری  نمیتونی برسی به قله کوه
  میتونی فکر کنی چقدر خوب میشد چه حالی می کردی

  ولی آخرش اگه قدم رو برنداری روزها روزها اصلا به قله نمیرسی
  پس وقتی به چیزی متعهد شدی باید بگی که من انجامش میدم اهمیت هم نمی‌دانم چقدر توان میخواد اهمیتی نداره چقدر طول میکشه

  اهمیتی نداره چقدر درد و رنج باید بکشم یا اینکه بقیه چی میگن پدر مادرم چی میگن دوستام چی میگن یا چه موانعی رو باید پشت سر بذارم

  هیچ کسی با فرصت ها نمیاد در خونت رو بزنه تو خودت باید اونها رو بسازی

  وقتی تصمیم گرفتی که باید چیکار کنی برنامه‌ریزی کن نقشش رو بکش درباره زمان‌بندی فکر کن حرکت کن و انجام بده

  یک سطح دیگه وجود داره یک وقت هایی هم هست که تو انگیزة رو از دست میدی و دلسرد می شی و حس می کنی چرا من اینجام چرا من این کار را کردم همه خانواده‌ام همه دوستان و همه اونهایی که عاشق شون هستم به من میخندن

  بعضی وقتها باید دلسردی رو تجربه کنی میدونی چرا چون هر مرحله غول خودش رو داره که سعی میکنه تو رو نابود سعی میکنه

  ازت امتحان بگیره میخواد ببینه چقدر هدف تو می خوای

  یک شخصیت میسازه و تو یک فرد قدرتمند میکنه آیا جراتش رو داری که دنبال کاری که می خوای بری ؟

  همه نمیتونن این کار رو بکنن ولی اگه بری خونه و مثل یک تنبل روی مبل بشینی و فقط شکایت کنی و غر بزنی و بخوای همه برات احساس تأسف کنند تقصیر خودته.

  چون برای هر کی که انگیزه داره ما میزنیم بیرون و به دستش می داریم فقط برنامه ریزی نکن فقط تقویم تو تیک نزن فقط دربارش حرف نزن فقط فکرش رو نکن فقط رویا پردازی نکن هیچکدوم مهم نیست.

  تنها چیزی که اهمیت داره اینکه تو واقعاً بعد از همه این کارها بری و واقعاً انجامش بدی بلند شو و برو قوی باش نیرومند باش پشتکار داشته باش و به جای اینکه بزارین اهدافتون وظایف تون سلامتیتون و نظم شخصی تون متزلزل بشه

  به جای اینکه اجازه بدی اون همه قدرت بلرزه با نیروی اراده امکان پذیر شون  کن.

  ضعیف نباش به بازی برگرد همه اون بهانه های احساسی رو از بین ببر و به سمتش برو

  برای دیدن این ویدیو به آدرس زیر مراجعه کنید:

  https://zehnekook.com/do-it/

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه
 • smsbaz smsbazi شنبه 2 شهریور 1398 12:10 ب.ظ نظرات ()

  کارت ملی هویت هر شخص است و هر کسی که سن آن بیشتر از ۱۵ سال باشد، باید کارت ملی هوشمند داشته باشد. پیش از این، کارت های ملی به صورت کاغذی بود که پرس شده بودند، اما در حال حاضر، کارت های ملی به صورت هوشمند بوده، که شما می بایست کارت ملی قدیمی خود را با کارت های ملی جدید عوض نمایید. شما برای خیلی از کارها نیاز به کارت ملی خود دارد. به عنوان مثال شما برای انجام کار های بانکی، پلیس بعلاوه ۱۰، دفتر اسناد رسمی و… به کارت ملی نیاز خواهید داشت. در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهید چگونه کارت ملی خود را با کارت ملی هوشمند تعویض کنید. ما در انجام این مراحل به شما کمک خواهیم کرد. همچنین در ادامه، پیگیری کارت ملی هوشمند را با استفاده از شماره ملی به شما اموزش خواهیم داد، با ما همراه باشید.

  ثبت نام کارت ملی هوشمند

  همانطور هم که اشاره کردیم کارت های ملی در ابتدا در ایران به صورت کاغذی بودند و برای این که این کارت ها خراب نشوند آن ها را پرس می کردند تا محکم شوند. اما امروزه کارت های ملی رنگ و بویی شبیه به کارت های عابر بانک را گرفتند، این کارت ها هوشمند هستند و به صورت چند لایه همراه با تراشه قرار گرفته اند. اطلاعاتی که در این تراشه قرار می گیرند عبارت اند از : شماره حساب، کد ملی، مشخصات فردی، فرزندان، وضعیت مجرد و یا متاهل بودن و غیره و غیره قرار داده می شوند. کارت هایی که به صورت کاغذی بودند دیگر قابل استفاده نبوده و منسوخ شده اند. پس در این دوره و زمونه داشتن کارت ملی هوشمند، یکی از لازمه های هر فردی می باشد که بتواند کارهای مهمی از جمله کار های بانکی، دفتر اسناد رسمی و غیره و غیره را انجام بدهد.

  اگر شما می خواهید که یارانه شما قطع نشود، حتما باید کارت ملی هوشمند داشته باشید در غیر اینصورت افرادی که بالای ۱۸ سال هستند و هنوز کارت ملی هوشمند خود را دریافت نکرده اند، فاقد یارانه خواهند بود، هر چند که بود یا نبود یارانه، آن هم ۴۵۵۰۰ تومان خیلی فرقی به حال مردم نمی کند ولی خب در کل اگر کارت ملی هوشمند نداشته باشید یارانه شما قطع می شود. اما برای این که کارت ملی هوشمند بگیرید باید چه اقداماتی رو انجام بدهید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ خود را دریافت نمایید.

  ثبت نام کارت ملی هوشمند با استفاده از سامانه ثبت احوال

  برای این که وارد سایت سامانه ثبت احوال بشوید و ثبت نام خودتان را آغاز نمایید نیاز به کار خیلی پیچیده و سختی ندارید. خب شما در ابتدا از اینجا وارد سامانه مورد نظر می شوید و یا آدرس اینترنتی https://www.ncr.ir را در مرورگر خود وارد می نمایید.

  همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، سامانه ثبت احوال را مشاهده می نمایید:

  سامانه ی ثبت نام کارت هوشمند ملی

  سامانه اعلام تغییر نشانی

  کارت ملی هوشمند

  خب برای این که در سامانه کارت ملی هوشمند ثبت نام کنید گزینه اول یعنی سامانه ی ثبت نام کارت هوشمند ملی را انتخاب می کنید. خب همان طور که در تصویر پایین مشاهده می کنید شما باید، شماره ملی، شماره سریال شناسنامه و همچنین به سوالی که از شما پرسیده می شود پاسخ دهید و بر روی ادامه کلیک می نمایید.

  کارت ملی هوشمند

  نکته: اگر که نمی دانید شماره سریال شناسنامه کجا قرار دارد بخشی به عنوان راهنما در تصویر بالا وجود دارد که اگر بر روی راهنما کلیک نمایید به شما می گوید که شماره سریال شما در کجای شناسنامه قرار گرفته است.

  کارت ملی هوشمند

  در قسمت بعدی فرمی به شما نشان داده می شود که می بایست اطلاعات فردی، اطلاعات پدر، مادر، همسر و فرزند خودتان را تکمیل نمایید و به مرحله بعدی بروید. این اطلاعات عبارت اند از:

  کارت ملی هوشمند

  اطلاعات فردی

  شماره ملی
  تاریخ تولد
  دین
  شماره سریال شناسنامه
  جنسیت
  تاریخ تولد قمری
  تلفن همراه

  اطلاعات پدر

  شماره ملی پدر
  نام پدر
  شماره شناسنامه پدر

  اطلاعات مادر

  شماره ملی مادر
  نام مادر بدون ذکر فامیلی
  شماره شناسنامه مادر

  اطلاعات همسر

  شماره ملی
  سال تولد
  تاریخ ازدواج
  وضعیت تاهل
  تاریخ طلاق/فوت
  حذف و اضافه همسر

  اطلاعات فرزند

  شماره ملی
  سال تولد

  واریز مبلغ ۲۰ هزار تومان

  در مرحله بعدی شما برای ادامه روند کار می بایست ۲۰ هزار تومان پرداخت نمایید. سپس در ادامه بر روی پرداخت کلیک می نمایید تا به درگاه پرداختی متصل شوید. در این قسمت می بایست اطلاعات بانکی خود یعنی شماره کارت، رمز دوم اینترنتی، CCV2 و تاریخ کارت را داشته باشید. سپس کد امنیتی را وارد می نمایید و بر روی پرداخت کلیک می نمایید تا مبلغ مورد نظر پرداخت شود.

  آخرین ویرایش: شنبه 2 شهریور 1398 12:30 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic