تبلیغات
بازاریابی اینترنتی - مطالب آذر 1397
منوی اصلی
بازاریابی اینترنتی
 • smsbaz smsbazi دوشنبه 5 آذر 1397 04:29 ب.ظ نظرات ()

  اهمیت سئو چیست

  اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. از این‌رو سئو مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر نشان میدهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد.

   کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. بازدید بدست آمده از روش های سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و در دراز مدت هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.

  چرا موتورهای جستجو نیاز به سئو دارند؟

  گوگل موتوری هوشمند است ولی هنوز نیاز به کمک کاربران دارد، آنها همیشه در تلاشند تا نتایج بهتری را به کاربران اینترنتی ارائه دهند، با این حال محدودیت‌هایی در این مسیر وجود دارد که نیاز به سئو سایت را ایجاد میکند. سئو اشتباه میتواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند.

  ربات های خزنده گوگل فاکتورهای نسبتا مشخصی برای درک محتوای صفحه دارند که در صورت رعایت آنها شانس شما برای کسب جایگاه افزایش می یابد. این فاکتورها را اصطلاحا onpage seo می نامیم و برای موفقیت باید دقیقا بدانیم که این فاکتورها در سئو چیست. برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم به بخش آموزش سئو در سایت مراجعه نمایید.

  سئو کلاه سیاه و کلاه سفید

  استفاده از تکنیک های سئو درجهت رضایت مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول در این مسیر را سئو کلاه سفید مینامند، ولی استفاده از ضعف موتورهای جستجو و تکنیک‌های فریب آنها در کنار عدم اهمیت به رضایت بازدیدکنندگان را روش کلاه سیاه میشناسند. هرچند ماه یکبار گوگل این تکنیک‌های کلاه سیاه را شناسایی کرده و سایتهایی که از این روش استفاده کرده‌اند را تنبیه خواهد کرد. برای دید بهتر نسبت به این مسئله مطالعه مقاله  ترفندهای سئو میتواند برای شما مفید باشد.


  آخرین ویرایش: دوشنبه 5 آذر 1397 04:31 ب.ظ
  ارسال دیدگاه
 • smsbaz smsbazi دوشنبه 5 آذر 1397 11:05 ق.ظ نظرات ()

  قرار نیست تا ابد سخت کار کنید اما با پشتکار چند ساله می توانید شرایطی را برای خودتان فراهم کنید که به راحتی و با فعالیت کم ٬ پول های خوببسازید!

  انتخاب کنید که به کدام سمت می خواهید حرکت کنید .

  این انتخاب به شما هر روز صبح انگیزه میده که با قدرت بیشتری حرکت کنید .

  بدانید که شرایط امروز ماندنی نخواهد بود اگر که واقعا بخواهید که به سمت هدف تون حرکت کنید.

  کسی که تصمیم می گیره و اقدام می کنه دنیا ابزارها و شرایط را در اختیارش قرار میده تا به هدفش برسه!

  هر صبح دوش انگیزه نمی گیرند!

  مشاوران ناموفق با کسلی و به زور هر روز از خواب بیدار می شوند .

  در حالیکه دارند به دنیا و دولت و مدیر املاک فحش می دهند لباس هاشون را میپوشند.

  صبحانه ناقصی می خورند و به سمت املاک حرکت می کنند

  بقیه داستان را هم خودتان می دانید

  اما مشاوران پولساز اینطور نیستند

  می دانند که باید روحیه خودشان را بالا نگه دارند

  می دانند که هر روز باید به خودشان انگیزه خوب بدهند

  آهنگ های مثبت گوش میدهند ٬ فیلم های امید آفرین می بینند ٬ به اخبار و حرف های ناامید کننده بی توجه هستند و در یک کلام زندگی حرفه ایدارند

  خواندن ادامه مطلب در سایت مشاور املاک کام

  https://kaaam.ir/7-mistakes/

  آخرین ویرایش: - -
  ارسال دیدگاه